Portfel wielokryptowalutowy - Jaxx Liberty Wallet | ХаусИнфо - недвижимость в Ижевске

Portfel wielokryptowalutowy - Jaxx Liberty Wallet

Wielu entuzjastów kryptowalut zastanawia się, jakiego konkretnego portfela powinni używać do przechowywania naprawdę dużej ilości kryptowalut w tym samym czasie. Musimy sami sprawdzić, czy jest to najlepszy portfel na absolutnie wszystkie kryptowaluty.

Recenzja portfolio Jaxx Liberty

Wraz z rosnącą popularnością kryptowalut, wirtualny rynek pieniężny wypełnia się naprawdę ogromną liczbą aplikacji i portfeli do przechowywania elektronicznych pieniędzy. Zdecydowana większość portfeli mobilnych oferuje ciekawe funkcje, które mogą być naprawdę przydatne dla konkretnego użytkownika.

Jaxx chrome to popularny i wielowalutowy portfel opracowany przez Decentral Inc, a zatem uznaną kanadyjską firmę, która zajmuje się Bitcoinem, a także technologią blockchain, w tym produkcją bankomatów Bitcoin (Bitcoin ATM), portfela kryptowalutowego i innych usług, które działają. ... w ekosystemie walut cyfrowych.

Pierwsza wersja portfela o nazwie Jaxx została wydana w 2014 roku. Co więcej, w ostatnich latach stał się jednym z najlepszych portfeli dla różnych kryptowalut, nie tylko bitcoinów.

Czym jest Jaxx Liberty?

Jaxx Liberty to oczywiście druga wersja portfela kryptowalutowego. W porównaniu z poprzednią wersją została ona ulepszona i zmodyfikowana w bardzo innowacyjny sposób. Między innymi poprawiono wszystkie zabezpieczenia, a także zwiększono poziom anonimowości. Jaxx Liberty jest mocno zintegrowany z ShapeShift, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo wymieniać swoje kryptowaluty na zupełnie inne, bez opóźnień i dodatkowych opłat za wymianę.

Jest to wielowalutowy portfel HD (Hierarchical Deterministic Wallet) stworzony przez doświadczony zespół programistów. Jaxx Liberty pozwala na przechowywanie ponad osiemdziesięciu kryptowalut i tokenów w jednym miejscu. Jest to również portfel, w którym użytkownik zarządza swoim kodem PIN i seedem.

Wiadomo, że za portfelem Jaxa stoi Anthony Di Loriot. Jest jednym z krypto-bogatych ludzi, którzy bardzo wcześnie zainteresowali się kryptowalutami. Ponadto jest także współzałożycielem Ethereum.

Nowe funkcje portfela - Jaxx Liberty

Jedną z głównych cech portfela Jaxx Liberty jest możliwość przechowywania i zawierania transakcji przy użyciu wielu różnych kryptowalut, a także przydatnych tokenów.

To zdecydowanie punkt kompleksowej obsługi. Służy do przeglądania wszystkich kryptowalut, jest jeden panel główny, który pokazuje aktualny stan naszych zasobów. Kolejna sprawa to portfolio. Dzięki tej zakładce prawie zawsze będziesz świadomy aktualnej wartości swoich środków, które gromadzą się na naszym koncie. Kolejne dwie rzeczy to przeglądarka wiadomości. Nazywa się Przeglądarka wiadomości. Bardzo ważne są również dane rynkowe, czyli dane rynkowe. To naprawdę świetny portfel.